Nizip Tadilat Dekorasyon

Nizip Tadilat Dekorasyon

Gaziantep'in en güvenilir tadilat dekorasyon firması olan Nizip Tadilat Dekorasyon Nizip'te 10 yıldır aralıksız hizmet veriyor. Avrupa standartlarında boya badana hizmeti veren firmamız aynı zamanda tadilat ve dekorasyon işlerini sizin için sorun olmaktan çıkartır. Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, ofis dekorasyonu konuları gibi bütün işlerinizde Nizip tadilat dekorasyon olarak size en iyi hizmeti veriyoruz.

Nizip'te ucretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirleyip bütçenize uygun çözümleri size sunuyoruz. Antep'te yaşam alanlarınızın aurasını değiştirmek istiyorsanız bizi hemen arayın.

Tadilat ve Dekorasyon İşlerinde iddialıyız!!

Nizip En İyi Dekorasyon Firması

Siz de Gaziantep'in kaliteli Dekorasyon Servisi ile çalışmak istemez misiniz?

Bizi arayın!

10 Yıllık Tecrübe

Nizip Boya İşleri

Nizip ve çevresinde boya işi ihtiyacı olanlara profesyonel hizmet vermekteyiz. Ev, işyeri, ofis ve komple bina boya işleriniz için firmamız kaliteli ve temiz işçilikle hizmet vermektedir.

Dış cephe, bina içi her türlü boya işini profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf kaliteli boya ve malzemelerle yapmaktayız. Aynı zamanda kartonpiyer, alçıpan hizmeti ile de tüm eksik ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Boya ve renk seçiminden iş bitimine kadar geçen sürede en ince detayına kadar sistemli çalışarak işleri tamamlıyoruz.

Nizip Mutfak Tadilatı Dekorasyonu

Nizip’de mutfak tadilatı ihtiyacı olan müşterilerimiz için, kullanışlı, modern ve konforlu komple mutfak tadilatı yapmaktayız. Zamanla eskiyen, yıpranan, yetersiz kalan mutfakları yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yenileyerek konforlu mutfaklar yaratmaktayız.

Tesisat ustalarımız, seramik ustalarımız, boya ve mobilya ustalarımız büyük bir titizlik ve hassasiyetle işlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Kartonpiyer, alçıpan, vitrifiye, batarya işleri müşterilerimizin tercihine uygun olarak birinci kalite malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Mutfak dolaplarınızdan tavan, duvar, batarya, yer döşemesine kadar uyumlu ve ergonomik malzemeler kullanarak hayallerinizdeki mutfakları yaratmaktayız.

Uygulamalarımız: Nizip mutfak tamiri, mutfak dekorasyonu, mutfak kapağı değişimi, Mutfak tesisatı tamiri, Mutfak Seramiği.

Gaziantep Banyo Tadilatı & Dekorasyonu

Nizip'de ev ve işyeri tadilat dekorasyonu konularında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ev tadilatı dendiğinde ilk düşünülen banyolarımızdır. Genellikle eski binalarda olmak üzere zamanla yıpranan sıhhi tesisat, elektrik tesisatı ve seramik, vitrifiyeler yenilenme ve değişim gerektirir.

Nizip ve çevre ilçelerde komple banyo tadilatı ihtiyacı olan müşterilerimiz için birbirinden kullanışlı ve modern tasarımlarımızla kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Uygulamalarımız: Nizip Banyo tamiri, banyo tesisat tamiri, Banyo Seramik Tamiri, Banyo Dekorasyonu, Nizip Banyo Tadilat Dekorasyon

Nizip İşyeri Ofis Tadilat Dekorasyonu

Nizip ve çevresinde mağaza, dükkan, ofis tadilatı ihtiyacınız için firmamız yılların tecrübesiyle en kaliteli hizmeti uygun fiyat ayrıcalığı ile vermektedir.

Nizip’deki dükkan ve ofisinizi yenilemek istiyorsanız, işinize özel tasarımlar ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Boya ustalarımız, seramik ustalarımız, marangozlarımız ve tasarım ekibimiz ince ve temiz işçilikle çalışarak kısa sürede mekanlarınızı konforlu ve modern bir hale getiriyor. Alçıpan, kartonpiyer, duvar kağıdı ve tüm tesisat işlerinizde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanıyoruz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile ustalarımız işi yerinde değerlendirerek ihtiyaçlarınızı belirliyor ve kısa sürede dükkan, ofis tadilat ve dekorasyon işlerinizi tamamlıyorlar.

Uygulama alanları: Dükkan tadilatı, Mağaza Dekorasyonu, Eczane Dekorasyonu, Ofis Tadilat ve Dekorasyonu, İşyeri Dekorasyonu Tadilatı.

Nizip Ev Tadilatı Ev Dekorasyonu

Nizip’de ev tadilatı ve dekorasyonu hizmeti veren firmamız profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile anahtar teslim hizmet vermektedir.

Evinizin eskiyen tesisatlarından boya badana işlerine, komple mutfak – banyo tadilatı hizmetlerimizden yararlanabilir, hayalinizdeki eve sıkıntı çekmeden sahip olabilirsiniz. Alçıpan, asma tavan, panel bölme, kartonpiyer, duvar kağıdı işlerinizi birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak hassasiyetle uygulamaktayız. Elektrik tesisatı, su tesisatı ve sıhhi tesisatlarınızı yeniliyoruz. Tüm tadilat işlerinizi tek tek usta arayıp yaptırmanın zorluklarından sizi kurtarıyoruz. Tek elden tüm dekorasyon ve tadilat işlerinize çözüm getiriyoruz. İşinin ehli boya ustalarımız, seramik ustalarımız sayesinde strese girmeden ev tadilatınızı işçilik garantili gerçekleştiriyoruz.

Adresimiz


Merkez: Pancarlı Mah. Bahriye Üçok Cad. No: 14 Ufuk Apt. Altı
Şehitkamil - Gaziantep
Şube Fatih Sultan Mah Melek Sok No: 11
Nizip - Gaziantep

Tel : 0342 517 60 37
Cep: 0552 781 27 35
Cep: 0552 787 27 35

info@capanyapi.com