Fayans Seramik Karo Uygulamaları

Evinizde, ofisinizde, işyerinizde fayans, seramik, karo işlerinizi kaliteli işçilik, uygun fiyatlarla yapıyoruz. Banyo, mutfak, balkon, hol vb. yerlerin duvar ve zeminlerine seramik uygulaması yapabilen sertifikalı fayans ustalarımızla Gaziantep ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Türkiye’de bu alanda garantili işçilikle iş yapan sertifikalı ve bu işin eğitimi almış AB standartlarında iş yapabilen fayansçı veya fayans döşeme ustalarımız hizmetinizdedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayanslarınızı işinde deneyimli ustalarımız ile döşüyoruz. Metrekaresi ne olursa olsun fayans kırma, fayans döşeme, fayans yapıştırma, derz dolgu, kenar bağlantı işleriniz için bizi arayınız.

Balkonunuza ya da terasınıza dona dayanıklı karolar seçerek karo döşeme yapıyoruz. Yağmur veya kar sularının akabilmesi için %20 bir eğimle işimizi yapıyoruz. Karoların yüksek zorlamalara dayanabilmesi için yapıştırıcıya ve derz harcına özel katkılar ilave ederek uygulama yapıyoruz. Zemin ve duvarlarda seramik ve karo döşeme işlerinizi, fayans kaplama işlerinizi uygun fiyat, kalite ve hızlı teslimat güvencesi ile yapıyoruz. Her türlü fayans döşeme, seramik döşeme ve karo işçilikleri için iletişim bilgilerinden bizi arayabilirsiniz.

Tags

Adresimiz

Fatih Sultan Mah. Habeş Efendi Cad.
Nizip/ GAZİANTEP

Tlf : 0342 5176037

bilgi@capanyapi.com

Kurumsal